Úterý 11.1.2005 - První vystoupení

Připomínky, pochvaly, diskuse vztahující se k vystoupením malé Pravděpodobnosti

Moderátoři: Zdeněk, Alex

Odpovědět
Návštěvník

Úterý 11.1.2005 - První vystoupení

Příspěvek od Návštěvník »

Ho hooooo, tak gratuluju - drzim palce,at vam to v utery vyjde a ikdyz neco uz na uterek mam, tak ze zkusim zastavit, jestli to stihnu - stejne hned v devet urcite nezacnete... :-) Romantik :-D
Uživatelský avatar
Zdeněk
Zdeněk - Člen kapely
Zdeněk - Člen kapely
Příspěvky: 524
Registrován: ned led 09, 2005 1:41 pm
Bydliště: Za devatero horami
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zdeněk »

Díky! Kéž jsi štastně a včas dorazil, hráli jsme totiž dobře. Alespoň já byl spokojený. Příště se těšte na něco delšího, ta půlhodinka utekla zběsile rychle!
Uživatelský avatar
Alex
Alex - Člen kapely
Alex - Člen kapely
Příspěvky: 421
Registrován: ned led 09, 2005 1:38 pm
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alex »

V tom musím se Zdeňkem souhlasit. Byl jsem sice hodně nervózní, ale myslím, že to mělo šťávu. Máme slíbenou kritiku, tak uvidíme. Zatím jsme sklízeli chválu a kritik jen slibuje... :-). Možná není vhodné kritizovat kritika, ale myslím, že mu to neuškodí. Na svou osobu jsem jednu také obdržel a to, že jsem během vystoupení nekomunikoval s posluchači (diváky) a že jsem byl příliš vážný. Mohl bych se vymluvit na vážnost písní a dodat: "Myslím to upřímně!", ale pravda je taková, že díky nervozitě jsem měl dost práce s rukama a dívat se jinam než na klávesy případně se usmívat by mohlo znamenat přestat hrát.
Ale můžu Vám slíbit, že za pár koncertů, pokud nervozita opadne se na Vás budu dívat a usmívat až bude i Zdeněk žárlit.
Náčelník
Nováček
Nováček
Příspěvky: 14
Registrován: čtv led 20, 2005 12:15 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek od Náčelník »

Nejprve musím ještě jednou pogratulovat k prvnímu zdařilému věřejnému vystoupení, admin by mi neodpustil, kdybych alespoň v úvodu nepěl slova chvály.
Na úvod se musím přiznat, že koncert jsem viděl pouze ze záznamu, neboť v televizi dávali můj oblíbený pořad "Chcete mě" a tak opít se, jsem vyslal mojí drahou polovičku.
Nyní pár slov k vystoupení:
Organizátoři měl evidentě chybu v programu, nebotˇhromadný odchod cca poloviny obsazenstva před začátkem vystoupení skupiny mP se nedá jinak vysvětlit, než že posluchači byli mylně informováni. Druhou možností je, že je vyčerpal předchozí program s kterým mP neměl nic společného.
Pozitivně jsem zaregistroval, že v průběhu live vystoupení mP již nikdo neodcházel a dokonce jedna faninka se procpala přímo na pódium.
Netradiční vyzáž členů mP, neotřelé melodie a témata písní zaujali publikum už od první písně, úpřímný a zasloužený potlesk přicházel za každou písní.
K detailnímu rozboru písní, kteří členové mP jistě uvítají jsem se bohužel ještě nedostal, již nyní však mohu říct, že skvělým aranžmá mě uchvátila píseň "Zabili kmotra", dále mě zaujala píseň "Padáme na hubu", která by roztančila a pozitivně naladila i stýčka Skrblíka. Píseň "Jako když" .. pohladí a svým zpracováním se divím, že ještě není hraná na některé hudební rozhlasové stanici. Předposlední bezejmenná skladba je nádherně podkreslená vynikající basou v podání Zděňka a je možná na škodu, že se ztrácí v druhé polovině skladby. Z poslední písně "Maluju po zdech" se mi vytratilo kouzlo, které jsem znal při dřívejších zkouškách zejména v podání sólo Zdeňek kytara i zpěv, myslím že textem i melodijí by si píseň zasloužila návrat k původní aranži.
Díky skvělým bicím skupina mP bravurně vykompenzovala zrátu svého kytaristy a tak mi nezbývá než říct chlapi, je to víc než dobrý.
Skupina malá Pravděpodobnost si jistě najde nové posluchače a ty staré (jako já) rozhodně neztratí.
Štěpán
Uživatelský avatar
Zdeněk
Zdeněk - Člen kapely
Zdeněk - Člen kapely
Příspěvky: 524
Registrován: ned led 09, 2005 1:41 pm
Bydliště: Za devatero horami
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zdeněk »

Tak už jsem také slyšel záznam. No, čas shánět zpěváka. Někde bych si snad ještě omluvenku za nervozitu povolil, ale zpěv byl prostě a jednoduše jediný opravdu slabý článek celkového projevu. Jinak samozřejmě mnoho a mnoho díků za mnoho a mnoho chvály.
Zdeněk
Uživatelský avatar
Alex
Alex - Člen kapely
Alex - Člen kapely
Příspěvky: 421
Registrován: ned led 09, 2005 1:38 pm
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alex »

Já myslim, že Zdeněk poslední dobou trpí rozdvojeností osobnosti. Zatím ho neberte vážně. Teda kromě toho poděkování :-) Jinak já se k díkům také připojuji.
Uživatelský avatar
Mr. Propper
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 50
Registrován: čtv led 20, 2005 2:02 pm
Bydliště: Kýbl

Příspěvek od Mr. Propper »

No ja na koncerte byl a prislo mi to jako dobry. Docela cisty a verte, ze na cistotu ja jsem expert :-)
Naposledy upravil(a) Mr. Propper dne pon úno 07, 2005 7:17 pm, celkem upraveno 1 x.
Mr. Propper
Čistota půl zdraví, špína celé.
Uživatelský avatar
Zdeněk
Zdeněk - Člen kapely
Zdeněk - Člen kapely
Příspěvky: 524
Registrován: ned led 09, 2005 1:41 pm
Bydliště: Za devatero horami
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zdeněk »

Já a rozdvojená osobnost? No, měli bychom hlavně domluvit nějaké vystoupeníčko. Žádného kulturistu s kbelíkem jsem v Tornadu neviděl, tak nevím, jak to s tou čistotou je. Každopádně to ještě v mP nebalím, to jsou fámy z Blesku.
Zdeněk
Náčelník
Nováček
Nováček
Příspěvky: 14
Registrován: čtv led 20, 2005 12:15 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek od Náčelník »

po Zdeňkovo příspěvku koukám, že zkrácenina mP se celkem chytá, že bych si to nechal zeregistrovat jako ochranou značku :idea: :twisted:
Se pak nějak domluvíme, třeba že mi zařadíte mezi VIP, co :?:
Uživatelský avatar
Admin
Administrátor
Příspěvky: 12
Registrován: ned led 09, 2005 12:02 pm

Příspěvek od Admin »

Do řad VIP vedou dvě cesty. Ta první je stát se Adminovou manželkou, což ve Vašem případe není možné, protože jste již oddán. A ta druhá, je zaslat pár příspěvků aby si to uživatel zasloužil. Ne jen tak zbůhdarma.
Náčelník
Nováček
Nováček
Příspěvky: 14
Registrován: čtv led 20, 2005 12:15 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek od Náčelník »

Admine, admine, placení za vykoupení ochrané známky tě nemine :twisted:

Kdyby jsi pozorně četl příspěvky a pokud se nepletu, použil jsem zkrácený tvar mP právě já" Náčelník"

Já, já, já, jenom já ..teď mě napadá námět na novou píseň :D
Uživatelský avatar
Admin
Administrátor
Příspěvky: 12
Registrován: ned led 09, 2005 12:02 pm

Příspěvek od Admin »

Nerad bych, abychom byli ve.při, ale členové malé Pravděpodobnosti používali zkratku mP ještě před vznikem tohoto webu. :-) Myslim, že nezbyde než na to zapomenout a nadále se o tom nedohadovat.

A co se nové písně týče, myslím, že s podobným textem už přišla jedna kapela...
Uživatelský avatar
Zdeněk
Zdeněk - Člen kapely
Zdeněk - Člen kapely
Příspěvky: 524
Registrován: ned led 09, 2005 1:41 pm
Bydliště: Za devatero horami
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zdeněk »

Zdar sportu, lidi!
Něco k "mP": Ano, ono stačí jen párkrát si napsat "malá Pravděpodobnost", aby bylo zřejmé, že je to opravdu dlouhé.. zkratka mP je fousatější než já, za to ručím!
Něco pro Admina: Na druhou stranu se v Náčelníkově případě přimlouvám za vyjímečné zmírnění podmínek pro získání členství VIP(neboli příliš živo by tu bez něj nebylo..).
Zdeněk
Uživatelský avatar
Admin
Administrátor
Příspěvky: 12
Registrován: ned led 09, 2005 12:02 pm

Příspěvek od Admin »

Já jsem Admin nesportovec. Pominu-li sprint do hospody, vzpírání a orientační běh domů. :-) Je fakt, že se zkratkou MP už tu byl dávno Bill Gates u svého Media Playeru... A ještě před ním pan Blaise Pascal se svým mega Pascalem. :-). Co se pana Náčelníka týče, jsem přísný a spravedlivý admin. Ale když se teda Zdeněk přimlouvá, mohl bych přimhouřit oko. Povyšuji tedy tímto pana Náčelníka na V.I.P. Náčelníka. Ale né, že pak bude 99% Zdeňkových fanynek V.I.P. Zdeněk vyčerpal kouzlo na rok dopředu. :-) Ale holky netruchlete. Ještě je tu Alex a Richard. Pripadne pokud byste chteli založit FAN klub Admina mP tak se můžem domluvit... :-)
Náčelník
Nováček
Nováček
Příspěvky: 14
Registrován: čtv led 20, 2005 12:15 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek od Náčelník »

jste moc hodní, od dneška budu psát jen samé pochvalné kritiky.

Ikdyž, může být vůbec kritika pochvalná :?: , podle mě je to od slova kritizovat, takže odvolávám a těšte se :twisted:
Uživatelský avatar
Zdeněk
Zdeněk - Člen kapely
Zdeněk - Člen kapely
Příspěvky: 524
Registrován: ned led 09, 2005 1:41 pm
Bydliště: Za devatero horami
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zdeněk »

No, on se ten klíček s nápisem V.I.P. dá zase zase docela snadno odstranit, Admin má přeci ještě jedno oko..
Zdeněk
Uživatelský avatar
Admin
Administrátor
Příspěvky: 12
Registrován: ned led 09, 2005 12:02 pm

Příspěvek od Admin »

Přesně tak. Chtěl jsem zrovna říct: "Lehce nabyl, lehce pozbyl" :-)
Třetí oko je prázdný prostor nad nosem. A jelikož má Admin prázdný prostor od nosu až po zátylek (myšleno jen po povrchu hlavy nikoliv uvnitř pane Náčelníku) vidí vše co se na diskusi napíše.
Odpovědět