Přiznal se!!!

Nejčersvější novinky, aféry a tajnosti ze zákulisí malé Pravděpodobnosti.
Odpovědět

Co si po přečtení článku myslíte o Zdeňkovi?

Už Zdeňka i s tou jeho kapeolu nikdy nechci vidět ani slyšet!
0
Žádná hlasování
Jako člověk u mě skončil, ale jeho hudbu budu poslouchat dál.
1
33%
Mám pro to pochopení, začátky jsou vždycky těžké, navíc dnes má každý tisíc Nicků.
0
Žádná hlasování
Náhodou to je bezva fór.
0
Žádná hlasování
Je to můj idol/můj míšánek, odpustil/a bych mu cokoliv!
2
67%
Je mi to jedno.
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů: 3

Uživatelský avatar
Zdeněk
Zdeněk - Člen kapely
Zdeněk - Člen kapely
Příspěvky: 524
Registrován: ned led 09, 2005 1:41 pm
Bydliště: Za devatero horami
Kontaktovat uživatele:

Přiznal se!!!

Příspěvek od Zdeněk »

Tak se to provalilo!!!
Lídr populární skupiny malá Pravděpodobnost Zdeněk Zajíček je kromě svých příspěvků autorem dalších sto tří a šedesáti dosud tajených příspěvků v diskusním fóru tohoto hudebního tělesa! Skrýval je pod pseudonymem "Hromnice". Po několikaletém složitém a přísně utajovaném pátrání jsem to sám na sebe zjistil. Na dotaz, co na to říkám, jsem sám sobě odpověděl:
"Je mi to velice líto, dlouho jsem přemýšlel, jestli se nepřiznat, dokonce jsem požádal administrátora o odstranění příspěvků Hromnice. Ten to ale odmítl s tím, že diskuze by na mnoha místech doznala nelogických a nesourodých trhlin. Nebylo to myšlené jako podraz na fanoušky,"omlouvá se Zdeněk a pokračuje:
"bylo to v době, kdy jsme si do diskuze přispívali v podstatě sami. Diskuzi to mělo nastartovat, rozhýbat. Myslím, že se to podařilo, protože dnes už máme téměř dva přispivatele, kteří nejsou členy kapely. Hromnice tím sama tak nějak vyšuměla, její úloha ztratila smysl. Teď, když jsem to na sebe zjistil, nemá cenu dál zapírat. Jen bych chtěl ještě jednou zdůraznit, že v tom nebyl špatný úmysl a všem poctivým fanouškům se omlouvám."
Jaký máte názor na to, co Zdeněk udělal? Odpustíte jemu i jeho skupině nebo se pro Vás stal bezvýznamnou nulou? Odpovězte v naší anketě, co si myslíte!
Zdeněk
mylun
Četař
Četař
Příspěvky: 232
Registrován: pát lis 02, 2007 9:18 am
Bydliště: většinou praha

Příspěvek od mylun »

!!!musím přiznat, že se s tím opravdu, ale opravdu velmi těžko smiřuji. toto fórum pro mne rázem téměř ztratilo smysl.
vždyť hromnice bylo moje kůň, moje idol, kterému jsem se v počtu příspěvků chtěl přiblížit a překonat.
takovou ránu - to si od vás snad ani nezasloužím.

a to nemluvím o tom, že zdeněk se ofrňoval nad obaly korejských čokolád. prý jsou to malé čokolády. A MOHU JÁ SNAD ZA TO, ŽE TI MRŇAVÍ KOREJCI VĚTŠÍ SNAD ANI NEVYRÁBÍ!!!
Uživatelský avatar
Zdeněk
Zdeněk - Člen kapely
Zdeněk - Člen kapely
Příspěvky: 524
Registrován: ned led 09, 2005 1:41 pm
Bydliště: Za devatero horami
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zdeněk »

Hmm, no, tak já nevím... Co k tomu říct? Něco mě napadá. Když se dohánění Hromnice stalo přeludem, znamená to, že jsi nejlepší a nejaktivnější fanoušek už teď !
Děkujeme!
Jo a kvůli čokoládičkám se taky netrap. I tak jsem z nich měl radost. Feferonky pálí jak čert, tak už to třeba začne trochu pálit i mně..
Zdeněk
mylun
Četař
Četař
Příspěvky: 232
Registrován: pát lis 02, 2007 9:18 am
Bydliště: většinou praha

Příspěvek od mylun »

po překonané depresi JSEM OPĚT ZDE! koukám, že to na diskuzi nějak chcípá. lidi už nemají pochopení pro umění. tak tedy: když na komín, tak na komín!
Uživatelský avatar
Zdeněk
Zdeněk - Člen kapely
Zdeněk - Člen kapely
Příspěvky: 524
Registrován: ned led 09, 2005 1:41 pm
Bydliště: Za devatero horami
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zdeněk »

Když na komín, tak na komín!
No, chcípá to tu, píšu si tu sám, tak fajn, že mám konečně zase společníka...
Zdeněk
Uživatelský avatar
Zdeněk
Zdeněk - Člen kapely
Zdeněk - Člen kapely
Příspěvky: 524
Registrován: ned led 09, 2005 1:41 pm
Bydliště: Za devatero horami
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zdeněk »

Asi si zase vzpomenu na heslo Hromnice nebo se tady na tom fóru unudím k smrti.
Zdeněk
mylun
Četař
Četař
Příspěvky: 232
Registrován: pát lis 02, 2007 9:18 am
Bydliště: většinou praha

Příspěvek od mylun »

když jsme u toho komína, tak jsem se tento měsíc naučil nové pořekadlo z lidové slovesnosti: když se kouří z komína, tak se kouří z komína!
Uživatelský avatar
Zdeněk
Zdeněk - Člen kapely
Zdeněk - Člen kapely
Příspěvky: 524
Registrován: ned led 09, 2005 1:41 pm
Bydliště: Za devatero horami
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zdeněk »

Kde se ta moudrost v našich předcích brala? Internet neměli, mobily neměli a přesto tilik věděli.
Zdeněk
mylun
Četař
Četař
Příspěvky: 232
Registrován: pát lis 02, 2007 9:18 am
Bydliště: většinou praha

Příspěvek od mylun »

když nejsi přehlcen informacemi, tak moudra z tebe padají jedna radost! :-)
Odpovědět