O skupině

Vše o skupině a věcech kolem ní

Moderátoři: Zdeněk, Alex

Odpovědět
Náčelník
Nováček
Nováček
Příspěvky: 14
Registrován: čtv led 20, 2005 12:15 pm
Bydliště: Praha

O skupině

Příspěvek od Náčelník »

Ze záložky O skupině se o Zdeňkovi dozvídáme: A teď něco pro fanynky, sbírá obaly od čokolád. Nejraději plné.
Rád bych tímto Zdeňkovi vzkázal, že jsem tento týden zaslech v rádiu info, že ženy co rádi jedí čokoládu mají pak větší chuť na sex.
Rada pro Zdeňka zní: Rozmysli si, rozmysli, na své štěstí pomysli :)
Uživatelský avatar
Mr. Propper
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 50
Registrován: čtv led 20, 2005 2:02 pm
Bydliště: Kýbl

Příspěvek od Mr. Propper »

Hmmm to zní zajímavě. Vždycky jsem slýchával, že staví stolici.
A co Ty Zdeňku? Jak na Tebe působí čokoláda?
Uživatelský avatar
Zdeněk
Zdeněk - Člen kapely
Zdeněk - Člen kapely
Příspěvky: 524
Registrován: ned led 09, 2005 1:41 pm
Bydliště: Za devatero horami
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zdeněk »

Je-li, Náčelníku, ta studie pravdivá, znamená to, že od teď chci obaly raději prázdné!
S panem Properem to properem jindy, nebo snad..? Dobře, lepší medicínu, než dvacet deka hořké čokolády a černý čaj na řídkou stolici neznám.
Zdeněk
Uživatelský avatar
Alex
Alex - Člen kapely
Alex - Člen kapely
Příspěvky: 421
Registrován: ned led 09, 2005 1:38 pm
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Super stár

Příspěvek od Alex »

Tak už jsme mohli být o chlup slavnější. Včera jsem výjimečně sledoval Novu a její Česko hledá SuperStar. S číslem 4331 postoupila Martina Nováková alias Sunny. Se kterou jsme kdysi chvíli komunikovali a zvažovali spolupráci. http://www.sunny.unas.cz/uvod.htm
Náčelník
Nováček
Nováček
Příspěvky: 14
Registrován: čtv led 20, 2005 12:15 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek od Náčelník »

ano, na Sunny si vzpomínám, přál bych jí úspěch, rozhodně je jednou z těch, u kterých jsem si jist, že víc co chce.

Vzpomínám se na live telefonát pozdě večer já, Alex, Sunny, kdy jsme se dost nasmáli. Určitě jsem tehdy říkal že hraju na kytaru tak ňějak, ale že jsem velmi učenlivý :wink: kecy, kecy, na kytaru sedal prach a tak jsem jí prodal ..
Uživatelský avatar
Alex
Alex - Člen kapely
Alex - Člen kapely
Příspěvky: 421
Registrován: ned led 09, 2005 1:38 pm
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

SUNNY

Příspěvek od Alex »

Tak mám špatné zprávy. Sunny se prokousala jen do první stovky.
Ale bude mít extra medailonek. Snad prý teď v neděli 13.2. Mohla by se o nás zmínit :-)
Uživatelský avatar
Mr. Propper
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 50
Registrován: čtv led 20, 2005 2:02 pm
Bydliště: Kýbl

Příspěvek od Mr. Propper »

Na strankach Sunny jsem se docetl, ze je z Hradce Kralove. Neni to na uzkou spolupraci trochu z ruky? Jak se pise na strankach male Pravdepodobnosti tak skupina pred prvnim vystoupenim byla rok zalezla v dire a tvrde makala. Takze zadna sranda a to jsou vsichni v Praze (aspon myslim).
Mr. Propper
Čistota půl zdraví, špína celé.
Uživatelský avatar
Alex
Alex - Člen kapely
Alex - Člen kapely
Příspěvky: 421
Registrován: ned led 09, 2005 1:38 pm
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alex »

Byl jsem chvíli mimo internet, tak se omlouvám, za pozdní odpověď a za Náčelníka který myslím mohl také odpovědět. Sunny byla tehdy v Praze docela často, takže by zkoušky nebyly problém, navíc jak již psal Náčelník, věděla co chce a šla si tvrdě za tím. Pro kariéru zpěvačky by položila život. :-) Jinak jak jsem se dozvěděl, tak medailonek s ní sice natočili, ale neodvysílali. No, o pořadu Superstar jsem zaslechl své...
Hromnice
Fanda
Fanda
Příspěvky: 161
Registrován: čtv bře 03, 2005 2:09 pm
Bydliště: pěkné

Příspěvek od Hromnice »

Když vám to se Sunny nevyšlo.. nechtěli byste to zkusit se mnou? Prej zpívám docela dobře, aspoň to všichni říkaj. Pa
Hromnice
Uživatelský avatar
Mr. Propper
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 50
Registrován: čtv led 20, 2005 2:02 pm
Bydliště: Kýbl

Příspěvek od Mr. Propper »

Nooo to by to teda vyhrali... Ja bych jim mohl bouchat na kbeliky...
A mohli bysme se prejmenovat na Pravdepodobne maly stomp.
Ty woe to je fakt huste dlouhy slovo ta pravdepodobnost.
Nemohli byste se zkratit treba na "malý prděpod"? :-D
Mr. Propper
Čistota půl zdraví, špína celé.
Hromnice
Fanda
Fanda
Příspěvky: 161
Registrován: čtv bře 03, 2005 2:09 pm
Bydliště: pěkné

Příspěvek od Hromnice »

Jakej Prděpod nebo co?
Tak můžu s váma zpívat? Děkuju za odprdvěď!
Hromnice
Uživatelský avatar
Alex
Alex - Člen kapely
Alex - Člen kapely
Příspěvky: 421
Registrován: ned led 09, 2005 1:38 pm
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alex »

Samozřejmě budeme rádi, když s náma bude zpívat co nejvíc lidí, kteří přišli na koncert. Protože to pro nás bude pochvala a budem vidět, že se naše písničky líbí a že je lidi mají rádi a znají jejich texty. Ale co se týče zpěvu na pódiu, tak za sebe mohu říct, že jsem se současným stavem spokojený a Zdeněk mi vyhovuje... Doufám, že na nás, nebo na mě nezanevřeš. :)
Hromnice
Fanda
Fanda
Příspěvky: 161
Registrován: čtv bře 03, 2005 2:09 pm
Bydliště: pěkné

Příspěvek od Hromnice »

:cry:
Tak já spíš narážela na to, jak Zdeněk říkal něco o tom, že se mu to nezdá a že o tom přemejšlí, takže v pohodě, nezabiju tě, Alexi. :wink:
Hromnice
Uživatelský avatar
Alex
Alex - Člen kapely
Alex - Člen kapely
Příspěvky: 421
Registrován: ned led 09, 2005 1:38 pm
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alex »

Fíííí ha tak to začíná být zajímavé. Pokud hrozí člověku zabití znamená to, že je slavný, nebo tak něco :-) Ale na ochranku zatím nemám :-(
No každopádně výměnou za svůj život prásknu, že dnes jsme měli velice produktivní zkoušku a udělali jsme jednu novou písničku. Ale ještě nemá text, resp. má, ale není moc dobrý... :-) Tak bude muset Zdeněk máknout. Asi to chvíli potrvá. Ale kdyby někdo věděl o nějaké slečně, která by Zdeňkovi zvedla náladu a dodala inspiraci, nechť se přihlásí.
Uživatelský avatar
Zdeněk
Zdeněk - Člen kapely
Zdeněk - Člen kapely
Příspěvky: 524
Registrován: ned led 09, 2005 1:41 pm
Bydliště: Za devatero horami
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zdeněk »

Ano, Alexi, jen si dej pozor na nebezpečí číhající z vlastních řad.. Tobě se "tamtadadam" a "lálálá" nezdá jako super text? Kus textu už náhodou mám, bohužel padá moje vize koncertu na konci tohoto měsíce, protože Richard má přesně v té době nějaké zkoušky. Takže asi až v září, přes léto se kluby příliš nenavštěvují.
Zdeněk
mylun
Četař
Četař
Příspěvky: 232
Registrován: pát lis 02, 2007 9:18 am
Bydliště: většinou praha

Příspěvek od mylun »

Tak jsem slyšel, že Zdeněk má ve svých vousek nějaké breberky! Dejte si na něj bacha, ať Vám je nanasype do vlasů (že Alexi) nebo do jídla!
mylun
Četař
Četař
Příspěvky: 232
Registrován: pát lis 02, 2007 9:18 am
Bydliště: většinou praha

Příspěvek od mylun »

Zdeněk říkal, že Katka prý bude chodit do intenzivního tanečního kroužku, aby se prý za těmi bubny víc rozpohybovala a přitom to bylo elegantní
mylun
Četař
Četař
Příspěvky: 232
Registrován: pát lis 02, 2007 9:18 am
Bydliště: většinou praha

Příspěvek od mylun »

Katka říkale, že prý má Alex máslo na hlavě. To by mě zajímalo, jak mu tam drží?!
Uživatelský avatar
Zdeněk
Zdeněk - Člen kapely
Zdeněk - Člen kapely
Příspěvky: 524
Registrován: ned led 09, 2005 1:41 pm
Bydliště: Za devatero horami
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zdeněk »

mylun píše:Tak jsem slyšel, že Zdeněk má ve svých vousek nějaké breberky! Dejte si na něj bacha, ať Vám je nanasype do vlasů (že Alexi) nebo do jídla!
Však to sám dobře znáš, jak to chodí. Vždyť už Rumcajs nosil ve vousech včely. Asi věděl proč!
Zdeněk
mylun
Četař
Četař
Příspěvky: 232
Registrován: pát lis 02, 2007 9:18 am
Bydliště: většinou praha

Příspěvek od mylun »

Už jsem na to přišel. Pokud Alex nemá na hlavě máslo tekuté (jaké mu tam, Katko, dáváš?) tak si kostku másla nabodává na své háro. Tím se vysvětluji, že kdykoliv ho potkáte, má mastné vlasy a pokud se mu mezi ně pozorně a zblízka podíváte, uvidíte na jeho hlavě i tenké, delší jizvičky. Určitě vám hned dojde od čeho jsou. :P
Odpovědět