hudební ukázky -hlasování

Vše o skupině a věcech kolem ní

Moderátoři: Zdeněk, Alex

Odpovědět

Uvítali byste ukázky písní z tvorby mP na těchto stránkách

Ano
4
100%
Je mi to jedno
0
Žádná hlasování
Rozhodně ne
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů: 4

Náčelník
Nováček
Nováček
Příspěvky: 14
Registrován: čtv led 20, 2005 12:15 pm
Bydliště: Praha

hudební ukázky -hlasování

Příspěvek od Náčelník »

Uvítal bych ukázky z repertoáru mP, myslím že vaše obličeje s vizáží plešatý, fousatý a dlouhovlasý nalákají tak maximálně roštěnky ve věku 10-17 let a důchodkyně vdovy. Pokud uvěřejníte úryvky písní a vypípáte sprostá slova mohlo by to zvýšit návštěvnost tohoto webu a zvýšit zájem o skupinu. Protože už jste měli i věřejné vystoupení nebál bych se toho, že vám vaše písně někdo vykrade, a pokud se o to bojíte tak si je nechte zaregistrovat.
Náčelník
Nováček
Nováček
Příspěvky: 14
Registrován: čtv led 20, 2005 12:15 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek od Náčelník »

za infem o vypípání sprostých slov měl následovat :lol: , takže se tímto omlouvám všem čtenářům, kteří mohli nabýt mylný dojem, že je mP vulgární. Není, ba naopak, sám své malé dcerce pouštím písně na dobrou noc

To admin: ..písně jsem nabyl zcela legálně z veřejného vystoupení, a tak doufám, že tím neporušuji autorská práva :?: :lol:
Uživatelský avatar
Zdeněk
Zdeněk - Člen kapely
Zdeněk - Člen kapely
Příspěvky: 524
Registrován: ned led 09, 2005 1:41 pm
Bydliště: Za devatero horami
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zdeněk »

Zdá se, že tu pokecám jen s Náčelníkem, ne, že by to nebylo příjemné. Snažím se tlačit více na pilu(kupujte pilu značky Alex), aby ukázky byly, zásadní problém je, že všechny nahrávky, co jsme kdy pořídili, jsou v nepříliš kvalitní kvalitě. Ale ukázky budou, ukázky se chystají, ukázky se valí! Na dobrou noc už jsem si mP dlouho neposlechl, snad dnes.. Jenže on to zase bude spíš Bowie.
Zdeněk
Uživatelský avatar
Admin
Administrátor
Příspěvky: 12
Registrován: ned led 09, 2005 12:02 pm

Příspěvek od Admin »

Pane Náčelníku, mohu Vás uklidnit že já Vás rozhodně kvůli nějakým autorským právům stíhat nebudu. Kdo by se za Váma honil a přece jen už mám svůj věk a na běhání nemám ani chuť ani síly. :-) Možná bych dokonce výmluvně řekl že v tomto případě se jedná o Vaše spoluvlastnictví autorského práva, nebo když ne to, pak bych to považoval za Fereeware. :-) Ale to si raději domluvte se Zdeňkem, případně zbytkem kapely. Možná Richard bude mít připomínky, ale to jen aby na sebe upozornil. :-) Co se týče ukázek, tak na této sekci se pracuje.
Musím dát dohromady jediné kvalitní téměř studiové záznamy, pak si Zdeněk vymyslí, že je potřeba to znovu nahrát a až se tak stane budou nějaké ukázky k dispozici. Jen tak pro informaci abych ukázal jaký jsem chudinka a jak to s tím Zdeňkem nemám jednoduché a zároveň jako malé nahlédnutí pod pokličku, bych si dovolil lehce popsat, v jakém stavu jsou nahrávky. Záznam se pořizoval v jednotlivých krocích.
1) byl nahrán automatický bubeník pro správné držení rytmu.
2) následoval záznam baskytary do druhého samostatného zvukového kanálu.
3) do třetího kanálu se nahrály klávesy
4) do čtvrtého zpěv
5) pak se složitým způsobem převezl počítač do zkušebny a nahrály se bicí.
V té chvíli bylo ještě vše OK. Pak se ale záhadným způsobem jednotlivé zvukové kanály proti sobě posunuly a výsledek je příšerný. Zní to jako kapela sluchově postižených bez dirigenta. Takže teď mě čeká synchronizace, seřízení hlasitosti jednotlivých zvukových stop a pak si Zdeněk umane, že to není ono a že se to nahraje znovu. Případně jen některé kanály. Což bude problém, pokud Richarda zkolí nějaká těžká rýmička. Ale jinak mám Zdeňka rád. :-)
V ukázkách bude možná i zmiňovaný video záznam z prvního koncertu. Proto tímto Náčelníka žádám o svolení k jeho veřejné produkci. S velkou Pravděpodobností tam bude jen kousek malé Pravděpodobnosti a to ten, který bude nejlépe vidět a slyšet :-). Předem díky
Náčelník
Nováček
Nováček
Příspěvky: 14
Registrován: čtv led 20, 2005 12:15 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek od Náčelník »

záznam berte jako dárek, tím pádem na vánoce už máte smolíka :wink:
Uživatelský avatar
Alex
Alex - Člen kapely
Alex - Člen kapely
Příspěvky: 421
Registrován: ned led 09, 2005 1:38 pm
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alex »

Náčelník píše:Uvítal bych ukázky z repertoáru mP, myslím že vaše obličeje s vizáží plešatý, fousatý a dlouhovlasý nalákají tak maximálně roštěnky ve věku 10-17 let a důchodkyně vdovy. Pokud uvěřejníte úryvky písní a vypípáte sprostá slova mohlo by to zvýšit návštěvnost tohoto webu a zvýšit zájem o skupinu. Protože už jste měli i věřejné vystoupení nebál bych se toho, že vám vaše písně někdo vykrade, a pokud se o to bojíte tak si je nechte zaregistrovat.
Já myslím, že náčelník přehání. Děti kolem 10 let se nás bojí. Ty určitě nenalákáme. :-) Ty 17ti leté už snad ano... Co se týče sprostých slov... Já bych je tam nechal, protože jinak by v ukázkách byly jen 3 - 5 minutové sekvence vysokého tónu. To by se nelíbilo už ani těm důchodkyním. Registrace u OSA ? No hlásit vlastní koncert se mi moc nechce. Obzvlášť když už by se vyřídilo papírování a Richard by onemocněl... :-) Jinak děkujeme za dárek, ale myslel jsem, že je to k minulým vánocům a že letos taky něco dostaneme. Hlavně Richard jak se těší... :-)
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Chceme ukázky, frájové! Nebo jste takoví neschopové!?
Uživatelský avatar
Alex
Alex - Člen kapely
Alex - Člen kapely
Příspěvky: 421
Registrován: ned led 09, 2005 1:38 pm
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alex »

Na Demo CD se v tuto chvíli opravdu tvrdě pracuje a ukázky z něj tady brzy budou k dispizici. Více o získání demo CD uveřejníme až bude CD dokončeno. Dle mých skromných odhadů, pokud bude vše probíhat jako doposud tak za měsíc by mělo být k dispozici.
Hromnice
Fanda
Fanda
Příspěvky: 161
Registrován: čtv bře 03, 2005 2:09 pm
Bydliště: pěkné

Příspěvek od Hromnice »

Není nic lepšího, než zlatá hvězdička a ta bude moje, pánové, tak se třeste!
Hromnice
Hromnice
Fanda
Fanda
Příspěvky: 161
Registrován: čtv bře 03, 2005 2:09 pm
Bydliště: pěkné

Příspěvek od Hromnice »

Ono to totiž nebude tak složité..
Hromnice
Hromnice
Fanda
Fanda
Příspěvky: 161
Registrován: čtv bře 03, 2005 2:09 pm
Bydliště: pěkné

Příspěvek od Hromnice »

Jak to na první pohled vypadá!! :P
Hromnice
Uživatelský avatar
Admin
Administrátor
Příspěvky: 12
Registrován: ned led 09, 2005 12:02 pm

Příspěvek od Admin »

Vážená Paní, nebo slečno Hromnice... To ani nezkoušejte. Samozřejmě, že lze zlatou hvězdičku získat i tímto způsobem, ale pokud Vám zprávy promažu a můžete si být jistá, že to s radostí udělám spadne Vaše hodnost zase dolů. Pak také není problém udělat extra ikonku třeba prasátka a Tu Vám nikdo kromě mě neodpáře. Pokud s Váma nebude rozumná řeč, přistoupíme k drastičtějším opatřením. Takže Vás tímto žádám o slušné chování... Děkuji.
Hromnice
Fanda
Fanda
Příspěvky: 161
Registrován: čtv bře 03, 2005 2:09 pm
Bydliště: pěkné

Příspěvek od Hromnice »

Ten nápad s ikonkou prasátka se mi líbí! Kdy bych ji mohla mít, pane nevrlý?
Hromnice
Uživatelský avatar
Admin
Administrátor
Příspěvky: 12
Registrován: ned led 09, 2005 12:02 pm

Příspěvek od Admin »

Pojďme se domluvit, že já Vám vyrobím obrázek postavičky prasátko a Vy mi tady nebudete dělat nepořádek... Jako ikonku hodnocení to nebudu ani dělat, protože kdo se nebude chovat slušně bude odejit. Nejsem nevrlý. Jsem Admin a ten se vždycky snaží udržovat to co má na starosti. Nerad bych byl ze své pozice sesazen. Dovedete si představit, že by to tu administroval Třeba Zdeněk, Richard, nebo nedej bože Alex? Zdeněk by byl moc měkký a vládla by tu anarchie. Richarda tady ještě nikdy nikdo neviděl, to by tu nemusel být vůbec nikdo, a Alex když ho to chytne by byl schopný vyházet všechny kvůli každé blbině, nebo už jen pro ten pocit... Buďte rádi, že máte mě.
Hromnice
Fanda
Fanda
Příspěvky: 161
Registrován: čtv bře 03, 2005 2:09 pm
Bydliště: pěkné

Příspěvek od Hromnice »

Já si asi přeci jen vydobudu tu hvězdičku. Když budeme ještě chvíli ve-při, můžeme se na ikonku s vepřem vykašlat!
Hromnice
Uživatelský avatar
Alex
Alex - Člen kapely
Alex - Člen kapely
Příspěvky: 421
Registrován: ned led 09, 2005 1:38 pm
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alex »

Já tedy zásadně nesouhlasím s Adminovým názorem, že bych vyhodil kohokoliv už jen pro ten pocit. Jsem velmi mírumilovný člověk. Skoro...
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Ukázky! Kde je konec ukázkám? Tvrdě makáte, makáte, makáte... a nic.
Uživatelský avatar
Alex
Alex - Člen kapely
Alex - Člen kapely
Příspěvky: 421
Registrován: ned led 09, 2005 1:38 pm
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alex »

Rád bych upozornil všechny rejpaly, že je neděle 0:57 a já dělám na nahrávkách. Se Zdeňkem jsme začali v sobotu cca ve 14:30. Kdyby náhodou někdo zapochyboval a chtěl mi vmést do obličeje, že teď píšu a nenahrávám, tak raději předem říkám, že teď se nahrávají vodící automatické bicí... Tak to jen aby bylo vidět, že se na tom maká.
Hromnice
Fanda
Fanda
Příspěvky: 161
Registrován: čtv bře 03, 2005 2:09 pm
Bydliště: pěkné

Příspěvek od Hromnice »

Dělá se to.
A bude to....
Kdy?
Hromnice
Náčelník
Nováček
Nováček
Příspěvky: 14
Registrován: čtv led 20, 2005 12:15 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek od Náčelník »

tady se přímo nabízí srovnání s profesionální kapelou Marka Ebena
"já na tom dělám, já na tom makám a ono né a né a néé "

tak se budem těšit až to bude dodělané

a nešlo by zatím dát ukázku alespoň bicích ..ikdyž to by asi bylo jak jízda ve vlaku
Uživatelský avatar
Alex
Alex - Člen kapely
Alex - Člen kapely
Příspěvky: 421
Registrován: ned led 09, 2005 1:38 pm
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alex »

No vzhledem k tomu, že jsou bicí zatím jen automatické byla by to docela nuda. Ale jestli někdo chce můžu mu nějaký sampl nahrát a poslat individuálně :-)
Hromnice
Fanda
Fanda
Příspěvky: 161
Registrován: čtv bře 03, 2005 2:09 pm
Bydliště: pěkné

Příspěvek od Hromnice »

Ne že bych se hodlala prozradit, :wink: ale už jsem něco zaslechla.. totiž že budou vzorky po koncertě! Ten si nenechám ujít, tak snad to bude stát za to!!
Hromnice
Náčelník
Nováček
Nováček
Příspěvky: 14
Registrován: čtv led 20, 2005 12:15 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek od Náčelník »

když už jsme u toho koncertu, jak to máte členové kapely s trémou , bude tréma vel, vel, velká :?:

jaký to je? Prý tvrdnou nohy a prsty jsou neohebný, jak kdyby byly z kamene :twisted:

Navrhuju na úvod zahrát něco jenom bubeníka, ten sedí, takže o nohy nejde, paličky se dájí k rukám přivázat, nebo přilepit, a kdyby ztvrdly celý ruce tak do bubnů může mlátit hlavou :lol:
Uživatelský avatar
Alex
Alex - Člen kapely
Alex - Člen kapely
Příspěvky: 421
Registrován: ned led 09, 2005 1:38 pm
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alex »

V žádnem případě!!! ... nejsme klidní. :) S jídlem roste chuť a s blížícím se koncertem roste nervozita. Pravděpodobně v pondělí se nám podaří poslední zkouška v kompletní sestavě. No s tím bubeníkem to není úplně pravda naopak je to jediný člen kapely, který pro hru využívá všech končetin. Myslím tím ruce a nohy. Zas takový sekáč Richard není... :D

Doufám, že tentokrát příjdeš náčelníku. Budou ke slyšení i malé změny v aranžích, které si určitě nesmíš nechat ujít.

Jelikož se začaly množit výmluvy typu: "Já nevím, jak se tam mám dostat a ani nevím kde to je." tak je nově v detailech akce také mapa a spojení MHD, protože se počítá, že jediný kdo tam pojede autem budu já, protože povezu aparát. Ostatní nemají k jízdě autem pádný důvod. V této oblasti jezdí autobus i pro tělesně postižené...
Uživatelský avatar
Alex
Alex - Člen kapely
Alex - Člen kapely
Příspěvky: 421
Registrován: ned led 09, 2005 1:38 pm
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alex »

Tak uz jste se konečně dočkali zvukových ukázek co? Líbí se?
Uživatelský avatar
Zdeněk
Zdeněk - Člen kapely
Zdeněk - Člen kapely
Příspěvky: 524
Registrován: ned led 09, 2005 1:41 pm
Bydliště: Za devatero horami
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zdeněk »

Ano, moc se nám líbí!
Zdeněk
Náčelník
Nováček
Nováček
Příspěvky: 14
Registrován: čtv led 20, 2005 12:15 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek od Náčelník »

za ukázky moc děkuju, díky nim jsem se ve vzpomínkách přenesl zpět na koncert, který se dá zhodnotit slovy skvělý, na detailním rozboru písní již pracuju :twisted:

Nicméně i kritika může být kladná, pokud je zasloužená..zasloužilých umělců již tu máme dost, takže kritika bude upřímná a objektivní 8) ..doufám, snad , možná , ale jo asi jo, pokusím se o objektivitu :lol:
Hromnice
Fanda
Fanda
Příspěvky: 161
Registrován: čtv bře 03, 2005 2:09 pm
Bydliště: pěkné

Příspěvek od Hromnice »

Fakt pěkný!!! Takže teď se zase budeme zajímat o další koncert..
Hromnice
Uživatelský avatar
Mr. Propper
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 50
Registrován: čtv led 20, 2005 2:02 pm
Bydliště: Kýbl

Příspěvek od Mr. Propper »

Ale neee ja jsem byl ted nejaky casek mimo a koncik jsem nestihl :-( To me docela mrzi, protoze jak to tady ctu a slysel jsem vytouzene ukazky tak to stalo za to. No snad priste. Kdy a kde to bude? :-)
Mr. Propper
Čistota půl zdraví, špína celé.
Uživatelský avatar
Alex
Alex - Člen kapely
Alex - Člen kapely
Příspěvky: 421
Registrován: ned led 09, 2005 1:38 pm
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alex »

Koncert na Proseku měl opravdu moc pěknou atmosféru. Příští koncert by mohl být teoreticky U Rafa je to nekde na Praze 6. Se Zdeňkem už jsme se o tom včera bavili. Hned jak budeme znát termín, objeví se tady na stránkách. Jsou myslím slušně aktualizovány. Navíc ten kdo je v konferenci zaregistrován dostane e-mail s informacemi o připravované akci.
Uživatelský avatar
Zdeněk
Zdeněk - Člen kapely
Zdeněk - Člen kapely
Příspěvky: 524
Registrován: ned led 09, 2005 1:41 pm
Bydliště: Za devatero horami
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zdeněk »

Musím říct, že mail s informací o chystané akci je vynikající věc, díky němu jsem nezapomněl přijít!
Akce U Rafa bude, a když ne tam, tak jinde. Doufám ke konci června.
Zdeněk
Odpovědět